Technologia realizacji marzeń

Technologia realizacji marzeń

W zasadzie chodzi o pracę nad projektem, który dotyczy ciebie samego.

Zaobserwowałam jak to dzieje się, że przychodzą do mnie rzeczy, które sama wcześniej wymyśliłam.

1. Wizja

Stwarzanie wizji, idea a nie pragnienia, tylko czysta refleksja.
Taka myśl w tym punkcie: Dlaczego w niektórych językach sen i marzenie brzmi tak samo? Bo to w zasadzie jest to samo. Marzenie w swojej czystej postaci wiodące do samozrealizowania się to po prostu czysta wizja, obraz tak jak się on pojawia we śnie.

Jeśli trudno ci je doprecyzować, spersonalizuj je – skojarz je z postacią, która cię w tym prowadzi. W hinduskiej kulturze na przykład funkcjonuje Ganeshia, który odpowiada za realizację rozpoczynanych projektów. Siedzimy koło niego na zdjęciu powyżej.

» Satya znaczy Prawda

Niektóre moje zrealizowane wspaniałe wizje – czytaj: cele – doprecyzował za mnie mój mąż, był więc tą personalizacją.

2. Czas

Kluczowym elementem zagadki sukcesu staje się świadomość tego jak mało masz czasu w swoim życiu…
oraz jak bardzo nie warto go marnować na tymczasowe głupoty i tymczasowe idee, które próbuje sprzedać ci świat, w którym żyjesz.

Jeżeli nie poczułeś jeszcze do tej pory jak mało masz czasu i jak bezsensowne rzeczy oferuje nam czasami nasz świat współczesny, zapraszam do dalszej lektury mojego bloga.

» Czasy obecne: przemijanie odwiecznych wartości

3. Spokój

Odpuszczenie, spokój, bez emocji w temacie wizji, bez chcenia, bez kombinowania. Niech cię życie / Bóg prowadzi. To podstawowy warunek pojawienia się elementu tzw. wiary, braku wątpliwości – takich które rodziłyby niepokój i tysiące pytań.

Wykreowana przez ciebie wizja tego konkretnego elementu twojej rzeczywistości pojawia się w tak oczywisty sposób jak słońce pojawia się rano, jak oczywistość istnienia Boga… dla „wierzących”… więc wątpliwości i zapytywanie się nie mogą mieć tu miejsca.

» Tajemny… – czyli o bezpośrednim przekazie mocy

4. Moc

W trakcie dalszego życia spostrzeż mimochodem, że twoja wizja jest właściwie w trakcie realizacji… Wszystko zmierza do tego, że proces realizacji się dzieje…

Wtedy usiądź i spotkaj się ze swą wizją jaką wykonałeś kilka lat/ dni wcześniej. Uwierz że to dzieje się, poczuj moc z realizacji procesu i…

» Rozumienie siebie źródłem zdrowia

5. Praca

Weź się do roboty. Spośród rzeczy które do ciebie przychodzą wybieraj te które wiodą cię do twojego celu.

Odrzuć wszystko co nie jest potrzebne, rzeczy mało wartościowe i czynności które robisz by zabić czas. Do tego worka wrzucić można rzeczy takie jak: otwieranie lodówki, przeglądanie facebooka, obdzwanianie znajomych i tak dalej.

» Ekadashi – dzień dla siebie

6. Jeszcze raz praca

Rób to co cię przybliża do celu. Znajdź taki sposób na to działanie byś lubił się tym zajmować i z chęcią przystępował do swojego projektu…

7. Dobre życzenia

Nie zapominaj o tak zwanych dobrych życzeniach: pozytywnym myśleniu o innych i życzeniu powodzenia. To uwalnia ogromne obszary pamięci i energii na przestrzeni twojego twardego dysku.

Oni – czy wiedzą o tym czy nie, stanowią jeden z elementów twojego procesu. Każdy o kim dobrze pomyślałeś w trakcie swojej realizacji jest przyczynkiem do twojego sukcesu.

8. Do kogo piszę ten poemat…

– do ludzi różnych temperamentów, a może tylko do takich podobnych do mnie samej… można zagłębić się w typologię, charakterologię i astrologię, ale… po co?

» Rozłożenie psychologii na łopatki

Lepiej po prostu zająć się tym, co ma prawdziwy sens.

Powodzeniaaa!

Subskrybuj mój kanał youtube – filmy poniżej.

Festiwal Kaudia Jala Yatra w Orissie, India

– o tym jak uparci są ludzie, by realizować swoje cele…
Na końcu filmu wybierz okno po lewej: Kaudia Jala Yatra finish

No i nasza realizacja…

Jeszcze jedna realizacja…

Artykuły powiązane

Zostaw komentarz

Войти с помощью: