Po prostu już przestańcie, proszę…

Po prostu już przestańcie, proszę…

Dlaczego mamy obecnie tylu wyznawców spiskowych teorii? Czy świat oszalał?

Obecnie podróże są problemem, dzieci nie mogą chodzić do szkoły, na sanki, na wycieczki i imprezy. Gospodarki upadają, mnożą się problemy powstające na podłożu tej wykreowanej przez szaleńców sytuacji.

A wszystko to po to, by zapewnić kilku globalnym instytucjom dodatkowe przychody… chodzi jednak o kwoty tak wysokie, że wszystkie inne aspekty są mało istotne…

Po prostu proszę… JUŻ WYSTARCZY !!!

Tu na prawdę nie chodzi o to czy któryś z obozów – szczepionkowy czy nie – ma więcej racji i kto kogo przepchnie w końcu… Ta światowa gra w pokera toczy się o życia ludzkie i ktoś po prostu ma z tego zyski. Kosztem ludzkiego życia. No dobrze, może będzie weselej i piękniej, jeśli troszeczkę się wyludnimy…co tam… Ale zostawcie dzieci, proszę!

» Pandemia: przyczyny zgonów

Michael Yeadon, były prezes Pfizera

Pośród wielu innych ludzi – także medyków, lekarzy – spotykamy wypowiedź dr Michaela Yeadona, doktora farmakologii oddechowej i byłego wiceprezesa i głównego naukowca w firmie Pfizer.

Stanowisko zajmowane przez Yeadona wcześniej wydaje się być gwarancją, że medyk ten rozumie od środka co się tutaj dzieje.

„Biorąc pod uwagę, że ten wirus stanowi w najgorszym razie nieco większe ryzyko dla osób starszych i chorych niż grypa i mniejsze ryzyko niż dla prawie wszystkich innych, którzy są młodsi i sprawni, NIGDY nie było konieczne, abyśmy cokolwiek robili.”

„Nie musieliśmy nic robić, blokady, maski, masowe testy, szczepionki – istnieje wiele leków terapeutycznych, które są co najmniej tak samo skuteczne jak szczepionki … nieopatentowany lek o nazwie Ivermectin, jeden z najczęściej stosowanych leków na świecie, jest również w stanie zmniejszyć objawy na każdym etapie choroby, w tym śmiertelność o około 90%.”

„Więc nie potrzebujesz szczepionek i nie potrzebujesz żadnych środków, które zostały w ogóle wprowadzone” – podsumował Yeadon.

» Były prezes Pfizera był niedostępny w sieci

Głównym napędem całego problemu w obecnej chwili wydają się być masy ludzkie zasugerowane takim czy innym poglądem.

Na tym polega sugestywność funkcjonujących obecnie różnego rodzaju kampanii reklamowych, że nasze cenne niezwykle dla nas opinie, które nam się wydaje że są ze złota opowiadamy po stronie tych bardziej przebiegłych i kłamliwych… kiedyś bowiem nam wtłoczono do główek, że musimy co tydzień uczęszczać do przychodni i tam konsultować nasze nowo narodzone dzieci… i dalej wierzymy temu systemowi nie zauważając, jak bardzo robią nas w trąbę.

Dla każdego czytelnika, który wciąż łudzi się, że te szczepionki covidowe mRNA pomagają: Rozeznaj się proszę porównując kraje bez szczepień z tymi, w których je zastosowano. Najbardziej zaszczepione narody mają zgony wielokrotnie razy wyższe, niż najmniej szczepione. Zawsze kwestionuj to, co mówi ci rząd.

» Nie potrzebujesz szczepionek…

Nareszcie kroki prawne

Dr Reiner Fuellmich jest prawnikiem procesowym, który zebrał wszystkie dowody od 100 naukowców, że pandemia covid jest najgorszą zbrodnią przeciwko ludzkości, jaką kiedykolwiek popełniono. Współpracuje z 1000 prawnikami na całym świecie, aby pozwać wszystkich, którzy są współwinni tej zbrodni przeciwko ludzkości. Przygotowują drugi proces norymberski.

Prawnicy mają dowody na to, że test PCR jest oszustwem, niezdolnym do wykrycia wirusa. Również blokady nie mają podstaw naukowych.

» Aby zobaczyć wszystkie dowody dla siebie, przejdź do tego linku.

W oszałamiającym 46-stronicowym wniosku prawnym do Międzynarodowego Trybunału Karnego w dniu 6 grudnia nieustraszony adwokat i siedmiu skarżących oskarżyło winnych licznym naruszeniom Kodeksu Norymberskiego. Powyższe zdjęcie przedstawia salę sądową z oskarżonymi na ławie… dość już straszenia nas strzykawkami 😀

Adwokat Hannah Rose i siedmiu wnioskodawców wniosło pozew norymberski w imieniu ofiar w populacji Wielkiej Brytanii. Złożyła pozew do Międzynarodowego Trybunału Karnego z siedzibą w Hadze. Haga wyróżnia się długą historią pomagania ofiarom w dochodzeniu zadośćuczynienia za zbrodnie wojenne i określania odpowiednich wytycznych etycznych dotyczących postępowania podczas wojny.

Jak wszyscy wiemy, przed otrzymaniem zabiegu chirurgicznego istnieje prawny i etyczny wymóg, aby pacjent został poinformowany o wszelkich znaczących potencjalnych zagrożeniach, w tym infekcji, krwawieniu, uszkodzeniu nerwów, a nawet śmierci. Pacjent zazwyczaj podpisuje formularz zgody po tym wyjaśnieniu, a za każdym razem, gdy otrzymujemy leki na receptę, jesteśmy powiadamiani o potencjalnym ryzyku na ulotce dołączonej do opakowania i zwykle w rozmowie z farmaceutą.

Szczepionki nie powinny być inne, a jednak są. Osoba, która ma otrzymać zastrzyk, rzadko słyszy, że istnieje ryzyko zakrzepów krwi, krwawienia, zakrzepicy mózgowej, zapalenia mięśnia sercowego i śmierci, ale takie ryzyko istnieje.

Do tej pory tylko japoński rząd – pośród wszystkich światowych przywódców – ogłosił, że informacja musi być podana do wiadomości publicznej, a szczepiony pacjent musi być świadomy zagrożenia.

Adwokat Hannah Rose zauważa w punkcie 40 swojego briefu, że standardy etyczne Kodeksu Norymberskiego stanowią zobowiązanie lekarzy i producentów farmaceutycznych do przestrzegania jego zasad. W związku z tym każdy lekarz lub naukowiec, który naruszył którąkolwiek z dziesięciu zasad Kodeksu Norymberskiego, zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Zauważa w punkcie 42: „Pierwszą zasadą Kodeksu Norymberskiego jest gotowość i świadoma zgoda osoby na leczenie i udział w eksperymencie. Osoba ma aktywować wolność wyboru bez interwencji, czy to poprzez siłę, oszustwo, oszustwo, groźbę, nakłanianie lub jakikolwiek inny rodzaj wiążącego lub przymusu.”

Ustanowiono także stały międzynarodowy trybunał karny do celów dochodzeniowych i egzekucyjnych – znany jako Międzynarodowy Trybunał Karny. Rozpoczął on działalność w pełnym wymiarze godzin w 2002 roku i obecnie ma 123 państwa członkowskie, które wyraźnie zgodziły się na związanie Statutem Rzymskim.

Wielka Brytania jest członkiem, podczas gdy Stany Zjednoczone nie. Jednakże, zgodnie z artykułem 12 ustęp 3 Rzymskiego Statutu Międzynarodowego Trybunału Karnego, nawet państwo, które NIE jest członkiem, może wykonywać jurysdykcję „na mocy złożonego oświadczenia” co oznacza, że każdy naród może podlegać MTK w zależności od okoliczności, państwa członkowskiego lub nie. Należy pamiętać, że nazistowskie Niemcy nie zgodziły się na jurysdykcję.

MTK przedstawia się jako „sąd ostatniej instancji” co oznacza, że roszczenia powinny być rozstrzygane w kraju ojczystym sprawcy, gdy tylko jest to możliwe. Jednak podstawowa zasada bezkarności napędza MTK przekonanie, że nikt, kto popełnia zbrodnie wojenne, nie powinien cieszyć się wolnością od odpowiedzialności karnej.

Dlatego MTK działa jako bezstronny i wszechmocny arbiter światowych praw człowieka i agresywnie wkroczy, gdy zobaczy rażące okrucieństwa typu norymberskiego bez konsekwencji.

“Próbowaliśmy podnieść tę sprawę za pośrednictwem angielskiej policji i angielskiego systemu sądowego bez powodzenia, nie byliśmy w stanie nawet zarejestrować sprawy na policji lub w sądzie po kilku próbach … To jest taki przypadek, dlatego zwracamy się bezpośrednio do MTK”.

Adwokat Rose polega m.in. na wiedzy dr Michaela Yeadona, doktora farmakologii oddechowej opierającego się na badaniach, byłego wiceprezesa i głównego naukowca w firmie Pfizer.

Wystarczy się dobrze rozejrzeć w tym wszystkim, nie powielając bezkrytycznie każdej medycznej i pseudomedycznej bzdury. Leczyć się tym co w naturalny sposób od zawsze było pożyteczne…

Jakim trzeba być ślepcem zakręconym na renesansowej epoce mitu boga zwanego Nauką, by wierzyć, że chemia farmaceutyczna może coś dobrego zdziałać dla ludzkich organizmów!

Znachor – romantyczny stary polski film z 1981, z młodziutką Anną Dymną;  akcja wydarza się w czasie, gdy rozwój medycyny akademickiej powinien zatrzymać się…

film bardzo aktualny, ku refleksji nad celowością współczesnych pseudomedycznych postaw

Artykuły powiązane