„Project K” – superbohaterowie mitologii hinduskiej

Nadchodzący thriller fantasy science-fiction „Project K” ma trafić do kin w styczniu następnego roku.

Oficjalny tytuł i zwiastun filmu ma ujawnić się podczas jednego z największych i najważniejszych konwentów miłośników komiksów, filmu i fantastyki na świecie, Comic-Con w San Diego dnia 19 lipca.

Warto zauważyć, że wysokobudżetowe przedsięwzięcie science-fiction Naga Ashwina będzie pierwszym indyjskim filmem, który zostanie oficjalnie zaprezentowany na Comic-Con.

W długo oczekiwanym wydarzeniu wezmą udział Deepika Padukone, Prabhas i Kamal Haasan, dodając tej okazji więcej mocy gwiazd. Twórcy tego filmu zaprezentują ekskluzywną zapowiedź swojego ambitnego przedsięwzięcia podczas imprezy. Następnego dnia, 20 lipca, odbędzie się panel zatytułowany „This is Project K: First Glimpse of India’s Mytho-Sci-Fi Epic”, podczas którego zostanie ogłoszony pełny tytuł filmu, zwiastun i oficjalna data premiery.

„Dzięki tej niezwykłej okazji, uczestnicy zostaną przeniesieni do najbardziej ambitnego jak dotąd uniwersum kinowego Indii, z wciągającą fabułą, futurystycznym tłem i estetyką nazwaną Spice Punk” – przekazali producenci w oficjalnym oświadczeniu.

Nag Ashwin Reddy to indyjski reżyser i scenarzysta znany ze swoich prac w kinie telugu, który zadebiutował w 2015 roku dramatem filozoficznym „Yevade Subramanyam” o dojrzewaniu.

„Indie to ojczyzna superbohaterów i największych legend, jakie kiedykolwiek napisano. Wierzymy, że nasz film jest próbą wydobycia i podzielenia się tym ze światem. A Comic-Con zapewnia nam idealną platformę do przedstawienia naszej historii publiczności na całym świecie” – powiedział reżyser Nag Ashwin.

Dramat science-fiction obraca się wokół futurystycznej koncepcji zakorzenionej w mitologii hinduskiej.

Santhosh Narayanan jest utalentowanym kompozytorem odpowiedzialnym za muzykę do filmu. Oczekuje się, że dalsze szczegóły, w tym pozostała obsada, zostaną ujawnione po oficjalnej premierze filmu na imprezie Comic-Con w San Diego.

Artykuły powiązane