Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy

Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy

Podróżujemy.

Tak w wymiarze geograficznym, jak i poprzez najróżniejsze doświadczenia jakich może dosięgnąć ludzkie ciało i umysł. Niesamowite możliwości małych rączek, małych nóżek i młodych umysłów oraz osiągnięcia wielkich mistrzów, o których opowiada historia Indii i sąsiednich krajów są – dla mnie osobiście – wielką motywacją do eksplorowania ludzkich możliwości i terytoriów.

Tu zamierzam zaprezentować portrety naszej szóstki, aby przybliżyć wam kto zacz podróżuje przez te krainy, o których czytacie na Lifeofus.net.

Maja

– największy eksplorer naszej rodziny, przodownik który jako pierwszy wkracza na nowe terytoria, rzuca nowe idee. Nauczycielka szkolna i muzyczny wodzirej swoich trzech sióstr i autorka doskonałego autodydaktycznego programu. Autorka większości postów na Lifeofus.net

Sztuka Mai 

 

Katia

– młody artysta plastyk wyszukujący nowe techniki w trybie przyspieszonym i realizujący je w ilościach hurtowych, ponadto główny informator i rzecznik public relations naszej rodziny. Muza eksplorująca kolejno kulturę taneczną napotkanych kultur.

Sztuka Katii 

 

Nadia

– śpiewająca nimfa, królewna na swym własnym jeziorze, pełnym muszelek, kwiatów, pszczółek, żab oraz wszelkiego bytu biologicznego, nad którym ona nieustannie zatrzymuje się by podziwiać ów świat. Niezmordowany autor kolorowych światów, które prezentuje przy pomocy kredek. Alternatywny punkt widzenia jest dzięki niej zawsze dla nas dostępny.

Sztuka Nadii 

 

Ania

– imienniczka Annapurny, która według mitologii nie spożyje ani kęsa, póki wszyscy jej wyznawcy nie są zaspokojeni… Sama lub w duecie z tatą tworząc show typu „duży i mały” na wyłączność przejmuje scenę. Kreatywna energia i silnik naszej ekipy, który stawia na swoim. Niewątpliwie przybywszy do Indii trafiła do swego dawnego domu.

Sztuka Anny 

 

Edo

– czyli papa, głowa rodziny, big boss i pierwotne nasienie wielkiego bytu, jakim jest nasza rodzina. Genialny autor eksperymentalnych programów rozwojowych wdrażanych w pieleszach domu, gdziekolwiek mieszkamy. Mój osobisty mąż i nauczyciel oraz twórca bratniego portalu Euroru.net … czyż nie wygląda jak młody tatuś?…

Sztuka Edo 

 

Dorota

– to ja, czyli pani domu, mama powyższej niezrównanej czwórki. Niezmordowany badacz egzotycznych kuchni i kultur eksplorujący dorobek buddyzmu i kultury antycznej ludzkości oraz zakamarki własnego serca i umysłu. Autorka większości postów na Lifeofus.net/poland

Sztuka Doroty 

To my – teraz nas znacie – zapraszamy do czytania o naszych nowych przygodach i miejscach zamieszkania.

Subskrybuj mój kanał youtube – film poniżej.

Rozgrzewająca impreza poranna pod muzykę utworu „Rozy / Donbass” ukraińskiej grupy Dakh Daughters.

Artykuły powiązane

Zostaw komentarz

Войти с помощью: